Ofertă acceptată Cumpărare directă

VITAMINA C ARENA 100 MG/ML SOL INJ CT*5 FIOLE+BRIVIACT 50 MG CT*56 COMPR FILM

Număr anunț
DA40435155
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Cronici Siret (CUI 15487479)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33661300-4 · Antiepileptice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.459,84 RON
Valoare atribuită
1.459,84 RON
Data publicării
20.05.2026 10:52
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 15:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.459,84 RON

din 1.459,84 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.