Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 24,7% sub estimat
MYCOBACTERIUM KANSASII ATCC 12478
- Număr anunț
- DA40432239
- Autoritate contractantă
- Spitalul Judetean de Urgenta Slobozia (CUI 4231768)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 33698100-0 · Culturi microbiologice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.488 RON
- Valoare atribuită
- 1.119,86 RON 24,7% sub estimat
- Data publicării
- 20.05.2026 09:00
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 14:08
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.119,86 RON
din 1.488 RON estimat
24,7%
Adjudecat la 75,3% din estimat · economie 368,14 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.