Ofertă acceptată Cumpărare directă

APA PENTRU PREPARATE INJECTABILE 10ml

Număr anunț
DA40432191
Autoritate contractantă
ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
Furnizor / câștigător
PHARMA SA (CUI RO13591928)
Cod CPV
33695000-8 · Toate celelalte produse neterapeutice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
319,50 RON
Valoare atribuită
319,50 RON
Data publicării
20.05.2026 08:58
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 14:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

319,50 RON

din 319,50 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.