Ofertă acceptată Cumpărare directă

NUTRISON PROTEIN PLUS MULTIFIBRE X 1000 ML

Număr anunț
DA40430661
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC DE URGENTA SF. PANTELIMON (CUI 4203881)
Furnizor / câștigător
NUTRIENT SOLUTIONS SRL (CUI RO15271385)
Cod CPV
33692300-0 · Produse pentru nutritie enterala (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.200 RON
Valoare atribuită
7.200 RON
Data publicării
19.05.2026 16:02
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 10:34

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.200 RON

din 7.200 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.