Ofertă acceptată
Cumpărare directă
https://e-licitatie.ro:8881/ca/direct-acquisition/catalog/shopping-cart#:~:text=Skudexa%2075mg/25mg%
- Număr anunț
- DA40428783
- Autoritate contractantă
- ELYTIS HOSPITAL HOP (CUI 13165477)
- Furnizor / câștigător
- DONA. LOGISTICA S.A. (CUI RO3596251)
- Cod CPV
- 33661200-3 · Analgezice (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.524,07 RON
- Valoare atribuită
- 1.524,07 RON
- Data publicării
- 19.05.2026 14:21
- Termen limită
- 24.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 19.05.2026 15:09
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.524,07 RON
din 1.524,07 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro