Ofertă acceptată
Cumpărare directă
SCUTEC NR4 NR 4 9-14KG 76BUC/BAX SI 3 (6-10 KG)
- Număr anunț
- DA40404463
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL SIGHETU MARMATIEI (CUI 3627587)
- Furnizor / câștigător
- INFO TRUST SRL (CUI RO16370727)
- Cod CPV
- 33751000-9 · Scutece de unica folosinta (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 308,52 RON
- Valoare atribuită
- 308,52 RON
- Data publicării
- 15.05.2026 12:53
- Termen limită
- 20.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 10:29
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
308,52 RON
din 308,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro