- Număr anunț
- DA40434882
- Autoritate contractantă
- TRANS-BUS S.A. BUZAU (CUI RO10622337)
- Furnizor / câștigător
- INTER CARS ROMÂNIA SRL (CUI RO24195562)
- Cod CPV
- 34640000-5 · Elemente auto (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 7.192,45 RON
- Valoare atribuită
- 7.192,45 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 10:43
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 10:56
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
7.192,45 RON
din 7.192,45 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro