Ofertă acceptată Cumpărare directă

Anvelope buldoexcavator Caterpillar

Număr anunț
DA40434542
Autoritate contractantă
COMUNA RAUCESTI (CUI 2614236)
Furnizor / câștigător
AUTO SAT S.R.L. (CUI 48655102)
Cod CPV
34352300-2 · Pneuri pentru masini agricole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.066,12 RON
Valoare atribuită
6.066,12 RON
Data publicării
20.05.2026 10:30
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 12:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.066,12 RON

din 6.066,12 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.