Ofertă acceptată
Cumpărare directă
servicii publicitate
- Număr anunț
- DA40433685
- Autoritate contractantă
- Spitalul Profesor Dr. Eduard Apetrei Buhuși (CUI 4187271)
- Furnizor / câștigător
- Asociatia Construim o Tara (CUI 50649579)
- Cod CPV
- 79341000-6 · Servicii de publicitate (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.510 RON
- Valoare atribuită
- 6.510 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 09:59
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 14:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.510 RON
din 6.510 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro