Ofertă acceptată Cumpărare directă

SAPUN LICHID SPUMA 5L

Număr anunț
DA40435302
Autoritate contractantă
MUZEUL JUDETEAN MURES (CUI 4323500)
Furnizor / câștigător
ASIF SRL (CUI 18482859)
Cod CPV
33741100-7 · Produse de curatare a mainilor (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
235,75 RON
Valoare atribuită
235,75 RON
Data publicării
20.05.2026 10:57
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 11:10

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

235,75 RON

din 235,75 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.