Ofertă acceptată Cumpărare directă

PACHET SCAUNE

Număr anunț
DA40430785
Autoritate contractantă
SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA PLOIESTI (CUI 2844545)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
39113000-7 · Diverse scaune (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
8.969,58 RON
Valoare atribuită
8.969,58 RON
Data publicării
19.05.2026 16:21
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 10:03

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

8.969,58 RON

din 8.969,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.