Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Lavete microfibra; Manusi menaj
- Număr anunț
- DA40427909
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORS. "PROF. DR. IOAN PUSCAS" SIMLEU SILVANIEI (CUI 4291530)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39525800-6 · Carpe pentru curatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 225 RON
- Valoare atribuită
- 271,50 RON
- Data publicării
- 19.05.2026 13:46
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 14:59
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
271,50 RON
din 225 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro