Ofertă acceptată Cumpărare directă

Un bilet de avion pe ruta Cluj - Bruxelles is retur in perioada 9-12 Iunie 2026

Număr anunț
DA40429710
Autoritate contractantă
AGENTIA DE DEZVOLTARE REGIONALA NORD-VEST (CUI 11463302)
Furnizor / câștigător
QUICK TRAVEL SRL (CUI RO25883438)
Cod CPV
60420000-8 · Servicii de transport aerian ocazional (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
666,94 RON
Valoare atribuită
666,94 RON
Data publicării
19.05.2026 15:01
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
19.05.2026 15:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

666,94 RON

din 666,94 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.