Ofertă acceptată Cumpărare directă

MASINA GAURIT CU ACUMULATOR FARA PERII 45NM 20V HJCDPB52E 601000.0005

Număr anunț
DA40435997
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL VASILE" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29164800)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
404,96 RON
Valoare atribuită
404,96 RON
Data publicării
20.05.2026 11:21
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

404,96 RON

din 404,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.