Ofertă acceptată Cumpărare directă

CILINDRU YALE 30/30 NEGRU 10-0652-3030-00-5601-GM

Număr anunț
DA40435921
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL VASILE" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29164800)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
44423000-1 · Diverse articole (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
108,08 RON
Valoare atribuită
108,08 RON
Data publicării
20.05.2026 11:19
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 12:16

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

108,08 RON

din 108,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.