Ofertă refuzată Cumpărare directă

FOLIE POLIETILENA COLOR 60MICRONI 20MP

Număr anunț
DA40427482
Autoritate contractantă
SPITALUL CLINIC C.F. CLUJ (CUI 4288349)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44172000-6 · Folii (constructii) (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.249,60 RON
Valoare finală
1.249,60 RON
Data publicării
19.05.2026 13:28
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 14:09

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.