Ofertă acceptată Cumpărare directă

SILICON SANITAR 280ML ALB DB DIY 31054867

Număr anunț
DA40436741
Autoritate contractantă
SCOALA GIMNAZIALA "SFANTUL VASILE" MUNICIPIUL PLOIESTI (CUI 29164800)
Furnizor / câștigător
ARTSANI COM SRL (CUI RO14528066)
Cod CPV
24590000-6 · Siliconi primari (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
39,64 RON
Valoare atribuită
39,64 RON
Data publicării
20.05.2026 11:45
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 12:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

39,64 RON

din 39,64 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.