Ofertă acceptată Cumpărare directă

Lucrări de tamplarie PVC (Sectia 4 Pol, PP Corni, PP Branistea) cu material inclus

Număr anunț
DA40436079
Autoritate contractantă
INSPECTORATUL DE POLITIE JUDETEAN GALATI (CUI 3437132)
Furnizor / câștigător
TRAINIQ GROUP SRL (CUI RO24549635)
Cod CPV
45421150-0 · Lucrari de instalare de tamplarie nemetalica (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
9.197,52 RON
Valoare atribuită
9.197,52 RON
Data publicării
20.05.2026 11:24
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 15:02

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

9.197,52 RON

din 9.197,52 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.