Ofertă refuzată
Cumpărare directă
SERVICII DE CATERING pentru eveniment incheiere proiect
- Număr anunț
- DA40434556
- Autoritate contractantă
- Primaria Rosiorii de Vede (CUI 4652694)
- Furnizor / câștigător
- ASOCIATIAN ARIZAN (CUI 50704894)
- Cod CPV
- 55523000-2 · Servicii de catering pentru alte societati sau institutii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 36.485 RON
- Valoare finală
- 36.485 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 10:30
- Termen limită
- 18.08.2026 17:00
- Data finalizării
- 13.08.2026 10:54
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.