Acasă · Licitații
· Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Reparatie instalatie alimentare 220V ambulante
- Număr anunț
- DA40436349
- Autoritate contractantă
- Serviciul de Ambulanta Judetean Vaslui (CUI 7422584)
- Furnizor / câștigător
- CONSTRUCT SANITARY S.R.L. (CUI 51646007)
- Cod CPV
- 50711000-2 · Servicii de reparare si de intretinere a instalatiilor electrice de constructii (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.398 RON
- Valoare atribuită
- 6.398 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 11:33
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 12:14
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.398 RON
din 6.398 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro