Ofertă refuzată Cumpărare directă

SISTEM ALL IN ONE

Număr anunț
DA40446188
Autoritate contractantă
CASA JUDETEANA DE PENSII NEAMT (CUI 13598004)
Furnizor / câștigător
NIRA ENGINEERING S.R.L. (CUI 47887317)
Cod CPV
30141200-1 · Calculatoare de birou (Rev.2)
Stare
Ofertă refuzată
Oferta nu a fost acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.049,59 RON
Valoare finală
4.049,59 RON
Data publicării
21.05.2026 10:20
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 12:07

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.