Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Freze Diamantate oval 257-028 C 5buc
- Număr anunț
- DA40441229
- Autoritate contractantă
- Spitalul Clinic Municipal de Urgenta Timisoara (CUI 4483447)
- Furnizor / câștigător
- VETRO DESIGN SRL (CUI RO8409931)
- Cod CPV
- 33141800-8 · Consumabile dentare (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.478,28 RON
- Valoare atribuită
- 1.478,28 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 14:37
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 10:17
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.478,28 RON
din 1.478,28 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro