Ofertă acceptată Cumpărare directă

Servicii de gazduire, mentenanta si asistenta website,baze de date si emailuri 01.06.2026-31.12.202

Număr anunț
DA40428023
Autoritate contractantă
Teatrul Municipal Lucia Sturdza Bulandra (CUI 4220955)
Furnizor / câștigător
BOBO NEO MEDIA MFL SRL (CUI RO30207009)
Cod CPV
72415000-2 · Servicii de gazduire pentru operarea de site-uri WWW (World Wide Web) (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
14.000 RON
Valoare atribuită
14.000 RON
Data publicării
19.05.2026 13:50
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 10:11

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

14.000 RON

din 14.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.