Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Proiectare si executie - Lucrari de extindere retea de alimentare cu apa si executie bransamente
- Număr anunț
- DA40343087
- Autoritate contractantă
- Compania de Apa Oltenia SA (CUI RO11400673)
- Furnizor / câștigător
- AQUAGAZ CONSTRUCT S.R.L. (CUI 50348827)
- Cod CPV
- 45232150-8 · Lucrari pentru conducte de alimentare cu apa (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 498.121,90 RON
- Valoare finală
- 498.121,90 RON
- Data publicării
- 08.05.2026 08:43
- Data finalizării
- 21.05.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.