Ofertă acceptată Cumpărare directă

TEAVA APA D200 PN16 SDR11

Număr anunț
DA40430467
Autoritate contractantă
HIDRO PRAHOVA S.A. (CUI RO16826034)
Furnizor / câștigător
AMP GRUP SRL (CUI RO23207235)
Cod CPV
44115210-4 · Materiale pentru instalatii de apa si canalizare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
136.800 RON
Valoare atribuită
136.800 RON
Data publicării
19.05.2026 15:42
Termen limită
24.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 11:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

136.800 RON

din 136.800 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.