Ofertă acceptată Cumpărare directă

TETAVAX 0.5ML SUSP.INJ X 1SERINGA (VACCIN TETANIC ADSORBIT)

Număr anunț
DA40446744
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL URZICENI (CUI 4364969)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33651600-4 · Vaccinuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.810 RON
Valoare atribuită
6.810 RON
Data publicării
21.05.2026 10:42
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 10:56

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.810 RON

din 6.810 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.