Ofertă acceptată
Cumpărare directă
WP200I-18 - COLILERT-18 IRRADIATED FOR 100ML SAMPLE
- Număr anunț
- DA40445043
- Autoritate contractantă
- Directia de Sanatate Publica Vaslui (CUI 11327130)
- Furnizor / câștigător
- MEDICLIM S.R.L. (CUI RO6300279)
- Cod CPV
- 44618500-0 · Cuve (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 259,91 RON
- Valoare atribuită
- 259,91 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 09:33
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 12:22
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
259,91 RON
din 259,91 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro