Ofertă acceptată Cumpărare directă

Proteza totala de sold necimentata Pavi/Atlas/cap metalic

Număr anunț
DA40437460
Autoritate contractantă
Spitalul Municipal Campina (CUI 2845818)
Furnizor / câștigător
MEDICAL ORTOVIT SRL (CUI RO9625593)
Cod CPV
33183200-8 · Proteze ortopedice (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
6.450 RON
Valoare atribuită
6.450 RON
Data publicării
20.05.2026 12:09
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 06:47

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

6.450 RON

din 6.450 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.