Ofertă acceptată
Cumpărare directă
EPRUBETE PLASTIC CU DOP 16x100 MM, 10 ML / EPRUBETE SUMAR URINA - LIVRARE 24 H
- Număr anunț
- DA40450867
- Autoritate contractantă
- SPITALUL ORASENESC MIOVENI (CUI 4318202)
- Furnizor / câștigător
- EPRUBETA FARM SRL (CUI RO11171693)
- Cod CPV
- 33192500-7 · Eprubete (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 285 RON
- Valoare atribuită
- 285 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 13:45
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 14:03
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
285 RON
din 285 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro