Ofertă acceptată
Cumpărare directă
support prindere CP-34522004
- Număr anunț
- DA40437052
- Autoritate contractantă
- SPITALUL JUDETEAN DE URGENTA VASLUI (CUI 3551942)
- Furnizor / câștigător
- B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
- Cod CPV
- 30195800-0 · Carlige sau suporturi de agatat (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 269,58 RON
- Valoare atribuită
- 269,58 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 11:55
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 10:27
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
269,58 RON
din 269,58 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro