Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Fiset fisete dulap dulapuri metalic cu 2 usi 4 polite rafturi 900X400X1900 FARA MONTAJ B4U A172 IMP
- Număr anunț
- DA40411163
- Autoritate contractantă
- Universitatea de Stiinte Agronomice si Medicina Veterinara din Bucuresti (CUI 4602041)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39122100-4 · Dulapuri (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 2.094,85 RON
- Valoare atribuită
- 2.094,85 RON
- Data publicării
- 18.05.2026 11:01
- Termen limită
- 23.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 10:44
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.094,85 RON
din 2.094,85 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro