Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Rezerva rezerve mop mopuri profesional 400gr 400g 400 g gr grame alb ESENIA KENTUCKY
- Număr anunț
- DA40435878
- Autoritate contractantă
- Spitalul Municipal Odorheiu Secuiesc (CUI 4245259)
- Furnizor / câștigător
- DNS BIROTICA SRL (CUI RO16310679)
- Cod CPV
- 39831240-0 · Produse de curatenie (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 380,40 RON
- Valoare atribuită
- 380,40 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 11:17
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 10:05
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
380,40 RON
din 380,40 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro