Ofertă acceptată Cumpărare directă

Pachet reincarcare cartuse toner pentru imprimanta color Canon MF628CW/ / LBP 7100/ LBP 7110

Număr anunț
DA40447188
Autoritate contractantă
GRADINITA CU PROGRAM PRELUNGIT NR.6 (CUI 35011363)
Furnizor / câștigător
GAMA INK SERVICE SRL (CUI RO17741882)
Cod CPV
30125110-5 · Toner pentru imprimantele laser/faxuri (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
247,93 RON
Valoare atribuită
247,93 RON
Data publicării
21.05.2026 11:01
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 11:14

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

247,93 RON

din 247,93 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.