Ofertă acceptată Cumpărare directă

Ecran de proiectie pe trepied, 200x200 cm LUMI

Număr anunț
DA40441092
Autoritate contractantă
TEATRUL DRAMATIC FANI TARDINI (CUI 3127514)
Furnizor / câștigător
SOF SERVICE SRL (CUI 14872336)
Cod CPV
30231300-0 · Ecrane de afisare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
318,49 RON
Valoare atribuită
318,49 RON
Data publicării
20.05.2026 14:32
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 10:24

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

318,49 RON

din 318,49 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.