Ofertă acceptată Cumpărare directă

Sistem All-in-One HP ProOne 240 G10 cu procesor Intel® Core™ i3-N300 pana la 3.8GHz, 23.8", Full HD,

Număr anunț
DA40438098
Autoritate contractantă
SPITALUL DE ORTOPEDIE SI TRAUMATOLOGIE AZUGA (CUI 2845125)
Furnizor / câștigător
DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
Cod CPV
30213000-5 · Computere personale (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
1.735,53 RON
Valoare atribuită
1.735,53 RON
Data publicării
20.05.2026 12:33
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 12:50

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

1.735,53 RON

din 1.735,53 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.