Ofertă acceptată Cumpărare directă

Solutie pentru irigarea si curatarea plagilor PRONTOSAN FLACON 350 ml

Număr anunț
DA40441969
Autoritate contractantă
SPITALUL MUNICIPAL"SF.IERARH DR.LUCA" ONESTI (CUI 4278825)
Furnizor / câștigător
B.BRAUN MEDICAL SRL (CUI RO11080242)
Cod CPV
33631200-4 · Emoliente si protectoare (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
350 RON
Valoare atribuită
350 RON
Data publicării
20.05.2026 15:06
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 16:20

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

350 RON

din 350 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.