Ofertă acceptată Cumpărare directă

AERISITOR AUTOMAT SOLAR CU ROBINET 1/2

Număr anunț
DA40446267
Autoritate contractantă
TEATRUL DRAMATIC FANI TARDINI (CUI 3127514)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
09332000-5 · Instalatie solara (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
63,20 RON
Valoare atribuită
63,20 RON
Data publicării
21.05.2026 10:24
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 10:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

63,20 RON

din 63,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.