Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Set 2 microfoane wireless Sony ULT MIC, Receiver wireless, Advanced Noise Reduction, USB Type C, Neg
- Număr anunț
- DA40444024
- Autoritate contractantă
- ARHIVA NATIONALA DE FILME (CUI 18119242)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 32341000-5 · Microfoane (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 1.074,36 RON
- Valoare atribuită
- 1.074,36 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 08:38
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 12:18
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
1.074,36 RON
din 1.074,36 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro