Ofertă acceptată
Cumpărare directă
ALCOOL SANITAR 500 ML / MINIM 1428 FLACOANE AVIZ BIOCID
- Număr anunț
- DA40441200
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL "Dr. Eugen Nicoara" REGHIN (CUI 1235218)
- Furnizor / câștigător
- IOANA N&M SRL (CUI RO15940153)
- Cod CPV
- 24322500-2 · Alcool (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 669,60 RON
- Valoare atribuită
- 669,60 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 14:36
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 20.05.2026 14:52
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
669,60 RON
din 669,60 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro