Ofertă acceptată Cumpărare directă adjudecat cu 9,3% sub estimat

RISPOLEPT CONSTA 50 MG PULB+SOLV PT SUSP INJ CU ELIB PREL CT*1 FL+1 SPR+2 ACE

Număr anunț
DA40442502
Autoritate contractantă
SPITALUL DE PSIHIATRIE "Eftimie Diamandescu" Balaceanca (CUI 4364519)
Furnizor / câștigător
DR.MAX S.R.L. (CUI 9378655)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
2.539,95 RON
Valoare atribuită
2.304,25 RON 9,3% sub estimat
Data publicării
20.05.2026 15:33
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
20.05.2026 15:39

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

2.304,25 RON

din 2.539,95 RON estimat 9,3%

Adjudecat la 90,7% din estimat · economie 235,70 RON

Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.