Ofertă refuzată
Cumpărare directă
TIOTROPIUM 18 mcg x 30 caps.pulb.inh.
- Număr anunț
- DA40440543
- Autoritate contractantă
- Spitalul de Psihiatrie Nucet (CUI 5105385)
- Furnizor / câștigător
- ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA S.R.L. (CUI RO8955860)
- Cod CPV
- 33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 797,90 RON
- Valoare finală
- 797,90 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 14:12
- Data finalizării
- 21.05.2026 12:40
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.