Ofertă acceptată Cumpărare directă

COMBINATII (PERINDOPRILUM+INDAPAMIDUM) 10mg/2.5mg x 30cp.film

Număr anunț
DA40439097
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Nucet (CUI 5105385)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
Cod CPV
33620000-2 · Medicamente pentru sange, pentru organele hematopoietice si pentru sistemul cardiovascular (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
7.255,62 RON
Valoare atribuită
7.255,62 RON
Data publicării
20.05.2026 13:15
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 10:17

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

7.255,62 RON

din 7.255,62 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.