Ofertă acceptată
Cumpărare directă adjudecat cu 35,9% sub estimat
Panel de biochimie 23 parametri
- Număr anunț
- DA40434845
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL ORASTIE (CUI 5808334)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL POCT SOLUTIONS S.R.L. (CUI 39484429)
- Cod CPV
- 33694000-1 · Agenti diagnostici (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 3.900 RON
- Valoare atribuită
- 2.500 RON 35,9% sub estimat
- Data publicării
- 20.05.2026 10:42
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 12:24
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
2.500 RON
din 3.900 RON estimat
35,9%
Adjudecat la 64,1% din estimat · economie 1.400 RON
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitațiaDate preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.