Ofertă acceptată Cumpărare directă

MEMANTINUM 10mg bl.pe x 56cp.film

Număr anunț
DA40433475
Autoritate contractantă
Spitalul de Psihiatrie Nucet (CUI 5105385)
Furnizor / câștigător
SPINEX FARM SRL (CUI RO30593643)
Cod CPV
33690000-3 · Diverse medicamente (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
4.509,63 RON
Valoare atribuită
4.509,63 RON
Data publicării
20.05.2026 09:51
Termen limită
25.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 14:08

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

4.509,63 RON

din 4.509,63 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.