Ofertă refuzată
Cumpărare directă
Flucovim 50 mg x 7 cps /FLUCONAZOL - PN HIV
- Număr anunț
- DA40428751
- Autoritate contractantă
- SPITALUL MUNICIPAL MEDIAS (CUI 4751469)
- Furnizor / câștigător
- ND PHARMA SRL (CUI 22082443)
- Cod CPV
- 33651200-0 · Antimicotice pentru uz sistemic (Rev.2)
- Stare
- Ofertă refuzatăOferta nu a fost acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 115,20 RON
- Valoare finală
- 115,20 RON
- Data publicării
- 19.05.2026 14:20
- Data finalizării
- 21.05.2026 17:00
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.