Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Servicii de cadastru si topografie pentru notarea / actualizarea unor imobile din domeniu public
- Număr anunț
- DA40440843
- Autoritate contractantă
- COMUNA CALINESTI OAS (PRIMARIA CALINESTI OAS) (CUI 3896860)
- Furnizor / câștigător
- GLOBAL OAS SURVEYNG SRL (CUI RO28304085)
- Cod CPV
- 71354300-7 · Servicii de cadastru (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 6.000 RON
- Valoare atribuită
- 6.000 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 14:23
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 16:21
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
6.000 RON
din 6.000 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro