Ofertă acceptată Cumpărare directă

LACAT ALAMA 25MM Y110/25/115/1

Număr anunț
DA40447344
Autoritate contractantă
Universitatea "Vasile Alecsandri" din Bacau (CUI 4278094)
Furnizor / câștigător
DEDEMAN SRL (CUI RO2816464)
Cod CPV
44521210-3 · Lacate (Rev.2)
Stare
Ofertă acceptată
Cumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
Tip procedură
Cumpărare directă
cum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
Valoare estimată
70,20 RON
Valoare atribuită
70,20 RON
Data publicării
21.05.2026 11:08
Termen limită
26.05.2026 17:00
Data finalizării
21.05.2026 11:36

Documente

Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.

Valoare atribuită

70,20 RON

din 70,20 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro Licitații similare Urmărește licitația

Date preluate automat din sursa oficială SEAP/SICAP (e-licitatie.ro), care primează în caz de diferențe; pot exista erori sau întârzieri de actualizare. Ai găsit o eroare? Semnaleaz-o — corectăm cu prioritate. Detalii: Termeni & surse de date.