Ofertă acceptată
Cumpărare directă
BELUGA NOBLE VOD.40%0,7 SGR
- Număr anunț
- DA40444735
- Autoritate contractantă
- MINISTERUL APARARII NATIONALE - CERCUL MILITAR NATIONAL UM 02594 BUCURESTI (CUI 6080114)
- Furnizor / câștigător
- SELGROS CASH & CARRY SRL (CUI RO11805367)
- Cod CPV
- 15000000-8 · Alimente, bauturi, tutun si produse conexe (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 775,08 RON
- Valoare atribuită
- 775,08 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 09:18
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 09:48
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
775,08 RON
din 775,08 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro