Ofertă acceptată
Cumpărare directă
Tastatura Wireless Lenovo 700
- Număr anunț
- DA40448489
- Autoritate contractantă
- AGENTIA PENTRU DEZVOLTARE REGIONALA BUCURESTI-ILFOV (CUI 11869530)
- Furnizor / câștigător
- DANTE INTERNATIONAL SA (CUI RO14399840)
- Cod CPV
- 30237460-1 · Tastaturi pentru computer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 561,96 RON
- Valoare atribuită
- 561,96 RON
- Data publicării
- 21.05.2026 11:55
- Termen limită
- 26.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 13:07
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
561,96 RON
din 561,96 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro