Ofertă acceptată
Cumpărare directă
TRANSPORT MICROBUZ 20 LOCURI CRAIOVA-OTOPENI/BUCURESTI
- Număr anunț
- DA40443261
- Autoritate contractantă
- Teatrul National Marin Sorescu Craiova (CUI 4417168)
- Furnizor / câștigător
- UNION BUSINESS & TRAVEL S.R.L. (CUI 46639720)
- Cod CPV
- 60170000-0 · Inchiriere de vehicule de transport de persoane cu sofer (Rev.2)
- Stare
- Ofertă acceptatăCumpărarea directă s-a încheiat cu ofertă acceptată.
- Tip procedură
- Cumpărare directăcum se desfășoară procedura — nu spune nimic despre starea de mai sus
- Valoare estimată
- 17.355,30 RON
- Valoare atribuită
- 17.355,30 RON
- Data publicării
- 20.05.2026 18:33
- Termen limită
- 25.05.2026 17:00
- Data finalizării
- 21.05.2026 12:20
Documente
Achiziție directă (cumpărare sub prag) — nu are documentație de licitație, doar înregistrarea contractului.
Valoare atribuită
17.355,30 RON
din 17.355,30 RON estimat
Vezi pe e-licitatie.ro